­­» Site

Moved

23. června 2010 v 15:00 | Jerry
j

Obnovení ?

20. června 2010 v 8:10 | Sam
Ahoj, takže, já jsem zpátky. Opět se po mně zachtěla touha po blogu, zvláště v osamělých chvilkách prázdnin :D. Škola nám za pár dní končí a já jsem se opět po krušném období učení na gympl (na který jsem se dostal) vrátil. Nevím jak to bude s Ninou (taky se dostala). Má teď nějaký problémy a má zaracha tak nevím jestli se vrátí taky. Bohužel si myslím, že to tady bude fungovat tak maximálně ty dva měsíce, co budou prázdniny, protože z gymplu fakt nebudu mít sílu ještě sem něco přidávat, budu se vrace někdy ve čtyři a pak se ještě budu jak dlouho učit, takže moc času nebude. Kdyby chtěl být někdo spoluadmin ozvěte se. Dále, rekonstrukce. Toto bude těžké, zvláště po tom, co jsme tu 3 měsíce nebyli. Budu muset přidat nové díly TVD, stilly, obsahy apod. Naštěstí  má teď TVD pauzu, ta,že budu mít čas na to, to dohnat. Design už mám zamluvený :). Jinak Vás taky budu převážně informovat přes twitter (nahoře). Toť vše.                                                            
Jerry

HIATUS !

15. března 2010 v 19:27
Tak jak už vidíte, hnije to tu. Nemáme čas, ještě ke všemu za měsíc děláme zkoušky na SŠ (oba), o což nám hodně jde, takže když se najde skulinka času, tak se jdeme učit. Jelikož se mi nechtělo odcházet z blogu, tak jsem si jeden založil, jako osbní, kam budu dávat grafiku, deníček apod. Byl bych rád kdyby tam třeba Cocco nebo Caroline spřátelili :), tak je to tady.
Nevíme, jestli se ještě vrátíme, ale nejdříve na konci dubna/ začátku května, po zkouškách.
Takže zatim pa, bude se nám stejskat.

Become our fan on Facebook !

8. února 2010 v 16:50 | Sam
Ahoj. Právě sem založil facebook pro naši stránku a moc Vás prosím, aby jste se stali fanouškem. Ať se nás dá dohromady co nejvíc! Moc Vás prosím! Uvidíme kolik lidí se přidá...:)

Want be our affiliates ?

30. ledna 2010 v 16:10 | Sam

Pokud se chcete stát aff tak Do komentářů napište »

» Přezdívka
» Blog
» Na co se tvůj blog zaměřuje ?

PRAVIDLA

» Blog budeš navštěvovat 2-3 x do týdne (jako my)
» Spřátelujeme jen s blogy, kterými budeme chtít !
» Komentáře k tématu !
» Měl bys být na svém blogu aktivní
» Nebudeš vkládat zkopírované texty! (netýká se to jen reklam)
» Mělo by se Ti líbit Vampire Diairies a něco o něm vědět
» Reskpektuj pravidla, pokud tak nesplníš, mohu Tě vymazat

Please, help me.

30. ledna 2010 v 10:30 | Sam
Ahoj, potřeboval bych pomoct, jakje design sem mam šoupnout. Jestli jeden objednaný od siusen nebo ten co tu teď je ode mě. Děkuju moc za váš názor.
Číslo 1.
free image host
Číslo 2.
Design který je teď zde.
 
 

Reklama